КЗО "НВК №42" ДМР

   

ДНУ ім. Олеся Гончара Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вибір підручників для учнів 7 класів

Протокол № 8

засідання педагогічної ради

КЗО «НВК №42» ДМР

від 07 квітня 2020 року

 

Присутні:  члени  педагогічного  колективу

Порядок  денний: засідання педради про вибір і замовлення підручників 

для здобувачів освіти  7 класу на 2020-2021 навчальний рік 

 1. Про схвалення  результатів  вибору  електронних  оригінал-макетів підручників  для  7  класу  на  2020-2021  навчальний  рік

СЛУХАЛИ 1:

Чернякову О.О., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що на виконання  листа  МОН України «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (із змінами) та від 12 грудня 2019 року №1543» та інструктивно-методичних матеріалів для здійснення відбору закладами загальної середньої освіти підручників для 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору, метою  організації  прозорого  вибору  педагогічними  працівниками  проектів підручників для 7 класу,  що можуть  видаватися  за  кошти  державного  бюджету, учителями  початкових класів та англійської мови  на засіданні  методичного об’єднання  було обговорено  та обрано проекти  підручників  для 7-х класів  на 2020-2021 н.р.

 Чернякова О.О. зауважила, що вчителі  7 класів  ознайомилися  з електронними версіями  оригінал-макетів  підручників  на сайті https://lib.imzo.qov.ua/ відповідно  до чинних  програм  та обрали  альтернативні  підручники з кожного  предмету у порядку  пріоритету .

СЛУХАЛИ 2:

Учителі  Савченко А.В. та Дерезенко А.І.   обґрунтували  своє колегіальне рішення щодо відбору саме цих підручників  для 7 класу з історії України, всесвітньої історії та інформатики та внесли пропозицію підтримати цей вибір. УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити  результат  вибору  вчителями історії Дерезенко А.І. та інформатики Савченком А.В.  електронних версій  оригінал-макетів  підручників  для  7-х класів  закладів  загальної  середньої  освіти  на  2020-2021 н.р. , а саме :

1.1 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.

Альтернатива , автори :  

 1. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М. Є., Бурнейко І. О.

 2. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти, за редакцією Пометун О. І., авт. Дудар О. В., Гук О. І.

 3. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Свідерський Ю. Ю., Романишин Н. Ю.

 4. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Дрібниця В. О., Щупак І. Я, Бурлака О. В., Піскарьова І. О.

 5. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

 6. «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Гісем О. В., Мартинюк О. О.

1.2. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

Альтернатива , автори :  

 1. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В., Барна О. В.

 2. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Коршунова О. В., Завадський І. О.

 3. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Казанцева О. П., Стеценко І. В.

 4. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.

 

         2.  Заступнику директора  з навчально-виховної роботи  Черняковій О.О., бібліотекарю  школи  Виноградовій О.І.  :

         2.1. заповнити  спеціальну форму  електронних версій оригінал-макетів  підручників  до 12.03.2020 року з використанням модуля  прозорого  вибору  підручників на базі ІСУО .

         2.2. оприлюднити  протокол  педради  на веб-сайті  школи до 12.03.2020 року;

         2.3. електронний та паперовий варіанти  результатів  вибору передати до методичного центру департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Голова педради                                                                       Л.В. Гожа

Секретар педради                                                                    С.П. Шапошник

Члени  педколективу  , які здійснювали безпосередній вибір проектів підручників :

    Дерезенко А.І.

   Лагутенко О.І.

    Савченко А.В.