Національна дитяча гаряча лінія
ДНУ ім. Олеся Гончара Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт - це джерело самовдосконалення для кожної людини.

1 квіт. 2023

Спорт - це джерело самовдосконалення для кожної людини. Щиро радіємо успіхам наших учнів у цій царині, адже спорт став для них невід'ємною частиною життя. Тож вітаємо Лук'янчука Максима, учня 10-Б класу, з перемогою та здобуттям диплома за 1-е місце в спортивних змаганнях Відкритого кубку бранчу кіокушин будо кай України, а також Кашинського Гліба, учня 5-Б класу, з перемогою на Міжнародному турнірі з рукопашного бою (Бельгія, м.Вестерло). Гліб виступав у складі Національної збірної України й посів 2-е місце за кількістю медалей, а також 2-е місце в одиночних техніках (ката) в категорії до 12 років. Хлопці, ви молодці! Пишаємося й зичимо нових перемог у ваших прагненнях примножити величну славу українського спорту!