КЗО "НВК №42" ДМР

   





ДНУ ім. Олеся Гончара Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

План роботи

План – сітка роботи

дитячого закладу відпочинку табору з денним перебуванням „Сонячна галактика”

при КЗО «НВК № 42» ДМР  Червень 2021р.

07. 06

08. 06

09. 06

10. 06

11.06.

14.06.

15. 06

Святковий  Парад Планет

1.Прийом дітей, розташування по загонах «Давайте знайомитись»

2.Ознайомлення дітей  з режимом роботи правами та обов’язками 3.Інструктаж по ТБ.

Вихователі загонів

4. Свято «Вітаю тебе, Сонячна Галактика», присвячене відкриттю табору.

 Конкурс малюнка на асфальті «Ми – діти твої, Україно!"

Бабой О.М.

Дерезенко А.І. вихователі загонів

 

Подорож на Зелену Планету

1. Циркова вистава о 9.30

2.  Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Подорож у Всесвіт до Планети  дружби

1. Конкурсно - розважальна програма    „Шлях до зірок»

Костюченко Я.О.

2. Квест «ДРУЖБА ЄДНАЄ ВСІХ"

Коврижко Н.П., Бурдіна О.В. Вихователі загонів

3. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Подорож на планету  здоров’я. 1.Спортивно – розважальна

програма „Космічні старти”.

Школьний А. О., Діденко О.С.

Башмакова А.В.

2. Рухливі ігри на свіжому повітрі.

 Вихователі загонів

3 Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Подорож до планети Феміди

1.Квест «Поведінка у ситуації, коли ти розгубився» у рамках проекту «Школа і поліція»

Пасічняк О.В., Дерезенко А.І.

2. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

 

 

Подорож до планети Мультляндії та сузір’я Бантика

1. Конкурсно – розважальна програма «Зустріч з мультяшними героями»

Терентьєва А.М., Безверхнєй Я.М. 2. 2. Перегляд мультфільмів.

3. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Міжгалактичний зліт прибульців

1.Вистава театру опери та балету о 9.30

2. Конкурсно – розважальна програма „Міжгалактичний зліт прибульців”.

Хребто Г.Б., Варяніченко О.В.

3. Робота гуртків «Планета спорту»,

«Космічні тинейджери»,

«Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

 

 

 

16. 06.

17.06.

18.06.

22. 06.

23.06.

24.06.

25.06.

Подорож до Олімпії та  сузір'я Водолія 1.Олімпійські зоряні ігри «Роби з нами, роби як ми, роби краще за нас» 

Школьний А.О.,

2. Оздоровчі процедури,

загартовування   водою та повітрям «Водні баталії»

 3. Комплекс вправ на формування правильної постави.

Вихователі загонів

4. . Робота гуртків,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

 

Подорож   Україною до міста майстрів

1. Робота творчих майстерень “З Україною в серці”

Дерезенко А.І.

ЛитвиненкоОМ., ДовгополоваТ.М

Заплава О.М.

2. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості»

«Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

 

 

Подорож на планету сюрпризів. Англомовний День.

1.Наукове шоу

о 9.30

2. Подорож з англійською мовою.

Конкурсно – розважальна програма: квести,  змагання.

о 10.30

Свіженко Н.А.

КалленЮ.В.,

Мірзаї М.М,

Біжко І.В.

 

 

Подорож до планети Безпеки

1. Конкурсно – розважальна програма «Подорож у місто Небезпек»

Абрамович С.В.,

Шапошник С.П.

2. Бесіди з правил поведінки на воді та сонці, дії при пожежі, ПДР

Вихователі загонів

3 Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Подорож до Планети казок

1. Конкурсно- розважальна програма „Фестиваль казки”.

А) вікторина „За народними казками”.

Б) гра- інсценівка

„Показуха”. Жерелова Н.Ю.,

Жакун А.С.

2. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

Подорож до планети СМІХУ 1.Конкурсно – розважальна програма 

"Весела Гуморина. День брехуна”.

     Конкурс гуморесок та  пародій.

Рякська О.О., Васецька О.М.

2. Виставка карикатур «Моя посмішка»

3. Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу

День закриття табору.

1.Свято «Табір, до побачення!»

(підбиття підсумків, визначення переможців конкурсів»)

Бабой О.М.

Дерезенко А.І.

Вихователі загонів

2. Конкурс дитячого малюнка

« Нехай на всій планеті радіють діти»,

Вихователі загонів

3 Робота гуртків «Планета спорту»,

 «Космічні тинейджери»,

 «Англійський клуб»,

«Музичне сузір’я, «Планета творчості», «Дослідники всесвіту»

Згідно розкладу